راهنمای خرید


 
کاربران گرامی 
 
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.
 
 
 
تهران و سایر شهرستان ها:
 

سفارش‌های تهران و سایر شهرستان ها به دلیل فرآیند تولید، پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین توسط کارشناسان مجموعه پیگیری شده و زمان دقیق ارسال سفارش از طریق Email مجموعه یا تماس تلفنی به سفارش دهنده اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش همه روزه به جز‌‌ٰء جمعه ها وجود دارد.

زمان ارسال سفارشات با توجه به نحوه ساخت بین یک الی دو هفته کاری به جز ایام تعطیل و جمعه ها می باشد و با قابلیت رهگیری، سفارش تحویل خواهد شد.
  
  •   تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد میلیون تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد میلیون تومان برای همه نقاط شهر تهران با توجه به روش ارسال که در هنگام خرید کاربر انتخاب می کند متغییر است.

  •   صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

  •  سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

  •  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 7 روز کاری است.