مبلمان کلاسیک اداری

مبلمان کلاسیک اداری یکی از سبک های مبلمان است که به طور قطع می توان گفت هرگز از چرخه مد خارج نشده و نخواهد شد زیرا این سبک در نوع خود بسیار متفاوت و منحصر بفرد است.
انواع مبلمان کلاسیک اداری
مبلمان کلاسیک انواع مختلفی دارند که چند نمونه از آن ها عبارتند از:

1. (Victorian classic furniture ) مبلمان کلاسیک ویکتوریا

2. ( Georgian classic furniture ) مبلمان کلاسیک گرجستان

3. (Tudor classic furniture  ) مبلمان کلاسیک  تودور 

4. ( Louis XV classic furniture )مبلمان کلاسیک لویس ایکس وی

5. ( French classic furniture ) مبلمان کلاسیک فرانسوی

مبلمان اداری

هر کدام از این مدل ها سبک و احساس خاص خود را به شما القا می کنند که شما با توجه به محیط کارتان یکی از مدل ها را انتخاب می کنید.

رواج جزئیات مبلمان کلاسیک اداری

می توان گفت یکی از ویژگی های رایج در بین مبلمان کلاسیک اداری اکثرا یک جلومیزی, ساعت, آباژور و... باشد.
مبلمان های کلاسیک اداری از مواد بسیار با کیفیت و خوبی تولید می شوند به طوریکه گاهی این مبلمان ها جزء دسته بندی مبلمان عتیقه قرار می گیرند که قیمت بسیاربالایی دارند.


محصولات اداری کلاسیک

انتخاب مبلمان کلاسیک اداری در محیط هایی با فضای مدرن یک انتخاب بسیار هوشمندانه و جذاب است. اگر می خواهید فضای خود را بسیار جذاب وچشمگیرجلوه دهید باید اصول قدیمی و تقارن در چیدمان را کنار بگذارید و از متد جدیدی پیروی کنید.
به طور مثال: اگر شما از یک صندلی کلاسیک در یک گوشه از اتاق خود استفاده می کنید بهتر است یک بالشتک کوچک با رنگی متضاد ساده استفاده کنید.
یا می توانید یکی از دیوار های اتاق را به کمک کاغذ دیواری یا رنگ نسبت به سایر دیوار ها متفاوت کنید و از یک ساعت کلاسیک ایستاده یا دیواری استفاده کنید این کار بی نهایت محیط کار شما را متفاوت و چشمگیر می کند. اکسسوری های کلاسیک در کنار مبلمان کلاسیک اداری به منظور تکمیل دکوراسیون به شما کمک شایانی می کند.


بدین منظور شرکت آریا چیله با داشتن حرفه ایی ترین مشاوران و طراحان در زمینه دکوراسیون داخلی بهترین اکسسوری های کلاسیک را متناسب با محیط شما طراحی و تولید می کند.

رنگ های مبلمان اداری کلاسیک

رنگ های کلاسیک

اگر شما تصمیم به تغییر مبلمان محیط کار خود را دارید پیشنهاد ما به شما مبلمان کلاسیک اداری است. برای خرید مبلمان کلاسیک اداری حتما قبل از خرید باید نکات مهمی از قبیل رنگ، نور و روشنایی، انتخاب کف پوش را به خوبی رعایت کنید.
مهم ترین نکته ایی که در بالا هم اشاره شد رنگ است. رنگ به شما کمک می کند تا فضای کلاسیک خود را بهتر به نمایش بگذارید.
به عنوان مثال رنگ های کلاسیک را شما در طبیعت هم بسیار دیده اید رنگ هایی همانند ونگه، بژ، خاکستری مایل به قهوه ایی و... از از رنگ های محبوب در ساختار رنگ های کلاسیک هستند که کمک بسیار زیاد در بهتر دیده شدن مبلمان شما خواهد داشت.
 به یاد داشته باشید حتما نباید از قوانین قدیمی برای بهتر دیده شدن مبلمان کلاسیک استفاده کنید اما می توان از آنها الگو گرفت تا فضایی چشمگیر را بدست آورد.

تفاوت مبلمان کلاسیک اداری و مبلمان لوکس اداری

بسیاری از افراد هنگام خرید مبلمان اداری دچار تردید بین انتخاب مبلمان مدرن و مبلمان کلاسیک برای محیط کار خود می شوند.
 مبلمان صرفا برای پر کردن فضای خالی محیط شما نیست بلکه بیانگر شخصیت و روحیه شماست فرض را براین بگیریم که شما از دنیای مد بی خبر هستید اما حتما در مورد .مبلمان کلاسیک و مدرن چیزهای بسیاری شنیده اید

سوال اینجاست که چه سبک مبلمانی را باید برای محیط خود انتخاب کنید؟

برای اینکه کم تر دچار تردید در خرید مبلمان شوید بهتر است نگاهی دقیق تر به سبک های مبلمان بیندازیم. 

مبلمان کلاسیک اداری

مبلمان کلاسیک یا سنتی همانطور که از نامش پیداست  سابقه طولانی در ادوار تاریخ داشته و همواره مورد توجه همگان بوده بطوری که  هیچ وقت از لیست رقابت به دلیل تنوع طرح و رنگ خارج نشده است.

مبلمان کلاسیک برای فضای های کوچک طراحی نشده زیرا در محیط های کوچک به خوبی زیبایی خود را نمی تواند به نمایش بگذارد تا توجه را به خود جلب کند.


۳ ویژگی مهم در مبلمان کلاسیک عبارتنداز:1. رنگ:
یکی از مهمترین نکاتی که فضای یک محیط کار را حسابی دگرگون می کند رنگ های کلاسیک مبلمان است رنگ هایی همانند: قهوه ای تیره، گیلاسی، فندقی، شکلاتی، زغالی، گردویی، و یا حتی سیاه و سفید پس حتما در انتخاب رنگ مبلمان دقت کنید.

2. تعمیر:
تعمیرات در مبلمان های کلاسیک برخلاف مبلمان مدرن  اصلا کارساده ایی نیست. برای محافظت بیشتر باید هر روز از گردو غبار پاک و پلیش کاری شوند.

3. طول عمر:
لازم به گفتن نیست که مبلمان کلاسیک طول عمر بالایی دارند. زیرا از متریال بسیار مرغوبی تولید شده اند و مدت زمان بسیار زیادی طول می کشد تا کیفیت آن کاسته شود.
اگر بدنبال سبک خاصی از مبلمان کلاسیک اداری هستید پیشنهاد ما به شما این است که این ۴ مدل :

(French Provincial) فرانسوی
(Louis XV) لویس
(Georgian)گرجستانی 
(Victorian)ویکتوریا 

است . حتما این ۴ مدل را درگوشه ایی از ذهن خود داشته باشید زیرا این مدل ها به طرز باورنکردنی و سحرانگیز هستند..

مبلمان مدرن اداری

مبلمان مدرن اداری

مبلمان مدرن از قرن ۱۹ وارد عرصه مد و دکوراسیون شد. این سبک برخلاف سبک کلاسیک که نیازمند فضای بزرگ برای نمایش خود بود بیشتر به کمک فضاهای کوچک آمده بود.

اما وجه اشتراک سبک های کلاسیک و مدرن در یک رکن اصلی خلاصه می شود آن هم رنگ  شکل  ومتریال است.


نتیجه گیری:
هدف ما از نوشتن این مقاله درک بهتر شما از انتخاب مبلمان است هر دو سبک جذابت های خاص خود را دارد اما اگر هنوز هم دچار تردید هستید که چه مبلمانی برای محیط کار خود انتخاب کنید و به دنبال کیفیت بالا هستید پیشنهاد ما به شما مبلمان کلاسیک اداری است زیرا طول عمر و کیفیت بالاتری نسبت به دیگر سبک ها دارند .